.NET için Aspose.Font

Ad alanları

ad alanıTanım
Aspose.FontAspose.Font ad alanı, ortak Aspose.Font nesnelerini tanımlayan sınıflar sağlar.
Aspose.Font.CffAspose.Font.Cff ad alanı, CFF Yazı biçimi biçimiyle ilgili nesneleri açıklayan sınıflar sağlar.
Aspose.Font.CffExceptionsAspose.Font.Cffİstisnalar ad alanı, Kompakt Yazı Tipi Biçimi ile ilgili istisnaları açıklayan sınıflar sağlar.
Aspose.Font.ExceptionsAspose.Font.İstisnalar namespace, Aspose.Font’ta kullanılan istisnaları açıklayan sınıflar sağlar.
Aspose.Font.GlyphsAspose.Font.Glifler ad alanı, glif nesnelerini tanımlayan sınıflar sağlar.
Aspose.Font.RenderersAspose.Font.Renderers namespace, Aspose.Font’ta alt sisteminin oluşturulmasında kullanılan sınıfları sağlar.
Aspose.Font.RenderingAspose.Font.Rendering namespace, Aspose.Font’ta kullanılan render nesnelerini tanımlayan sınıflar sağlar.
Aspose.Font.RenderingPathAspose.Font.RenderingPathnamespace, Aspose.Font’ta kullanılan nesnelerinin grafik yollarını tanımlayan sınıfları sağlar.
Aspose.Font.SourcesAspose.Font.Sourcesad alanı, farklı kaynaklardan (dosyalar, bellek akışları, vb.) Yazı Tipi verilerine erişmek için işlevsellik sağlar.
Aspose.Font.TtfAspose.Font.Ttf ad alanı, TTF Yazı Tipi biçimiyle ilgili nesneleri açıklayan sınıflar sağlar.
Aspose.Font.TtfCMapFormatsAspose.Font.TtfCMapFormatsad alanı, farklı CMap alt tablo biçimleriyle çalışmak için sınıflar sağlar.
Aspose.Font.TtfCommonAspose.Font.TtfOrtak ad alanı, TrueType biçimi area için ortak olan sınıfları sağlar
Aspose.Font.TtfHelpersAspose.Font.TtfHelpers ad alanı, TTF yazı tipi nesnelerinde genişletilmiş işlevsellik ile çalışmak için sınıflar ve arabirimler sağlar
Aspose.Font.TtfTablesAspose.Font.TtfTables ad alanı, TrueType biçimindeki farklı tablolarla çalışmak için sınıflar sağlar.
Aspose.Font.Type1Aspose.Font.Type1 ad alanı, Type1 Font biçimiyle ilgili nesneleri tanımlayan sınıflar sağlar.
Aspose.Font.WoffExceptionsAspose.Font.Woffİstisnalar ad alanı, WOFF Yazı tipi biçimiyle ilgili istisna sınıfları sağlar.