OptimizationOptions

OptimizationOptions class

Belge optimizasyon algoritmasını tanımlayan sınıf. Bu sınıfın örneği, OptimizeResources() yönteminin parametresi olarak kullanılabilir.

public class OptimizationOptions

yapıcılar

İsim Tanım
OptimizationOptions() Default_Constructor

Özellikleri

İsim Tanım
AllowReusePageContent { get; set; } Belge eşit sayfalar için optimize edildiğinde gerçek sayfa içeriği yeniden kullanılacaksa.
ImageCompressionOptions { get; } Belgedeki görüntülerin sıkıştırılıp sıkıştırılmayacağını ve sıkıştırmanın parametrelerini açıklayan bir dizi seçenek.
ImageEncoding { get; set; } Kullanılacak resim kodlaması.
LinkDuplcateStreams { get; set; } Bu işaret true olarak ayarlanırsa Kaynak akışları analiz edilir. Yinelenen akışlar bulunursa (yani akış içerikleri eşitse), akışlar tek bir nesne olarak depolanır. Bu, bazı durumlarda belge boyutunu küçültmeyi sağlar (örneğin, aynı belge birden çok kez birleştirildiğinde).
MaxResoultion { get; set; } Görüntülerin maksimum çözünürlüğünü belirtir. Görüntü daha yüksek çözünürlüğe sahipse, ölçeklenir
RemovePrivateInfo { get; set; } Özel bilgileri kaldırın (sayfa parçası bilgisi).
RemoveUnusedObjects { get; set; } Bu işaret true olarak ayarlanırsa, tüm belge nesneleri kontrol edilir ve kullanılmayan nesneler (yani herhangi bir referansı olmayan nesneler) belgeden kaldırılır.
RemoveUnusedStreams { get; set; } Bu işaret true olarak ayarlanırsa, her kaynak kullanımında kontrol edilir. Kaynak hiç kullanılmazsa, kaynaklar kaldırılır. Bu, örneğin sayfalar belgeden çıkarıldığında belge boyutunu azaltabilir.
SubsetFonts { get; set; } Yazı tipleri, true olarak ayarlanırsa alt kümelere dönüştürülür.
UnembedFonts { get; set; } True olarak ayarlanırsa yazı tiplerinin gömülü olmamasını sağlar.

yöntemler

İsim Tanım
static All() Optimizasyon stratejisi oluşturur, tüm seçenekler etkinleştirilir. Lütfen, yalnızca belgenin herhangi bir işlevini değiştirmeyen seçeneklerin etkinleştirildiğini unutmayın. Yani, resim sıkıştırma ve yazı tiplerini yerleştirmeyi kaldırma etkinleştirilmeyecektir (ve manuel olarak gömülebilir).

Ayrıca bakınız