RendererTDocument

Renderer<TDocument> class

Tüm oluşturucular için soyut bir sınıfı temsil eder.

public abstract class Renderer<TDocument> : Renderer
ParametreTanım
TDocumentBelgenin türü.

yöntemler

İsimTanım
Dispose()Yönetilmeyen ve isteğe bağlı olarak yönetilen kaynakları serbest bırakır.
Render(IDevice, TDocument)Oluşturma yöntemini tanımlar!:TDocumentbelirtilen içineIDevice .
Render(IDevice, params TDocument[])Birden çok görüntü oluşturma yöntemini tanımlar!:TDocument özel olarakIDevice .
Render(IDevice, int, params TDocument[])Birden çok görüntü oluşturma yöntemini tanımlar!:TDocument özel olarakIDevice . Kaynak yükleme, etkin zamanlayıcılar, animasyon görevleri için herhangi bir ağ işlemi olmadığında veya belirtilen zaman aşımı süresi geçtiğinde oluşturma gerçekleştirilecektir.
Render(IDevice, TDocument, int)Oluşturma yöntemini tanımlar!:TDocumentbelirtilen içineIDevice . Kaynak yükleme, etkin zamanlayıcılar, animasyon görevleri için herhangi bir ağ işlemi olmadığında veya belirtilen zaman aşımı süresi geçtiğinde oluşturma gerçekleştirilecektir.
Render(IDevice, TDocument, TimeSpan)Oluşturma yöntemini tanımlar!:TDocumentbelirtilen içineIDevice . Kaynak yükleme, etkin zamanlayıcılar, animasyon görevleri için herhangi bir ağ işlemi olmadığında veya belirtilen zaman aşımı süresi geçtiğinde oluşturma gerçekleştirilecektir.
abstract Render(IDevice, TimeSpan, params TDocument[])Birden çok görüntü oluşturma yöntemini tanımlar!:TDocument özel olarakIDevice . Kaynak yükleme, etkin zamanlayıcılar, animasyon görevleri için herhangi bir ağ işlemi olmadığında veya belirtilen zaman aşımı süresi geçtiğinde oluşturma gerçekleştirilecektir.

Ayrıca bakınız