RendererTDocument

Renderer<TDocument> class

Tüm oluşturucular için soyut bir sınıfı temsil eder.

public abstract class Renderer<TDocument> : Renderer
Parametre Tanım
TDocument Belgenin türü.

yöntemler

İsim Tanım
Dispose() Yönetilmeyen ve isteğe bağlı olarak yönetilen kaynakları serbest bırakır.
Render(IDevice, TDocument) Oluşturma yöntemini tanımlar!:TDocumentbelirtilen içineIDevice .
Render(IDevice, params TDocument[]) Birden çok görüntü oluşturma yöntemini tanımlar!:TDocument özel olarakIDevice .
Render(IDevice, int, params TDocument[]) Birden çok görüntü oluşturma yöntemini tanımlar!:TDocument özel olarakIDevice . Kaynak yükleme, etkin zamanlayıcılar, animasyon görevleri için herhangi bir ağ işlemi olmadığında veya belirtilen zaman aşımı süresi geçtiğinde oluşturma gerçekleştirilecektir.
Render(IDevice, TDocument, int) Oluşturma yöntemini tanımlar!:TDocumentbelirtilen içineIDevice . Kaynak yükleme, etkin zamanlayıcılar, animasyon görevleri için herhangi bir ağ işlemi olmadığında veya belirtilen zaman aşımı süresi geçtiğinde oluşturma gerçekleştirilecektir.
Render(IDevice, TDocument, TimeSpan) Oluşturma yöntemini tanımlar!:TDocumentbelirtilen içineIDevice . Kaynak yükleme, etkin zamanlayıcılar, animasyon görevleri için herhangi bir ağ işlemi olmadığında veya belirtilen zaman aşımı süresi geçtiğinde oluşturma gerçekleştirilecektir.
abstract Render(IDevice, TimeSpan, params TDocument[]) Birden çok görüntü oluşturma yöntemini tanımlar!:TDocument özel olarakIDevice . Kaynak yükleme, etkin zamanlayıcılar, animasyon görevleri için herhangi bir ağ işlemi olmadığında veya belirtilen zaman aşımı süresi geçtiğinde oluşturma gerçekleştirilecektir.

Ayrıca bakınız