Licencování Aspose.PDF pro .NET

Výukové programy “Licencování Aspose.PDF pro .NET” podrobně vysvětlují, jak spravovat licenci pro použití Aspose.PDF pro .NET. Tyto výukové programy vás provedou různými metodami nahrávání a použití licence, včetně použití externího licenčního souboru nebo vloženého licenčního řetězce. Dozvíte se také, jak zkontrolovat stav vaší licence a spravovat licenční výjimky. Tyto zdroje vám pomohou pochopit základní aspekty správy licence Aspose.PDF for .NET ve vašich projektech.

Tutoriály

TitulPopis
Konfigurace měřených licenčních klíčů v souboru PDFPodrobný průvodce nastavením měřených licenčních klíčů v souboru PDF pomocí Aspose.PDF pro .NET a těží z pokročilých funkcí.
Načíst licenci ze souboruKrok za krokem průvodce načtením licence ze souboru pomocí Aspose.PDF pro .NET. Odemkněte další funkce a používejte Aspose.PDF optimálně.
Načíst licenci z objektu StreamPodrobný průvodce načtením licence z objektu Stream pomocí Aspose.PDF pro .NET. Odemkněte další funkce.
Zabezpečená licence v souboru PDFPodrobný průvodce zabezpečením licence v souboru PDF pomocí Aspose.PDF pro .NET. Chraňte svou aplikaci PDF před neoprávněným přístupem.
Nastavit licenci pomocí Embedded ResourcePodrobný průvodce nastavením licence pomocí vloženého prostředku s Aspose.PDF pro .NET. Odemkněte všechny funkce.