Programování pomocí odkazů a akcí

Výuková stránka “Programování s odkazy a akcemi” na Aspose.PDF pro .NET nabízí cenný zdroj pro vývojáře, kteří chtějí zvládnout vytváření a správu odkazů a akcí v dokumentech PDF. Tyto podrobné výukové programy poskytují příklady kódu a podrobná vysvětlení, která vám pomohou přidat do dokumentů PDF hypertextové odkazy, akce formuláře a další. Ať už jste začátečník nebo zkušený uživatel, tyto výukové programy vás provedou efektivním využitím funkcí odkazů a akcí Aspose.PDF for .NET, které vám umožní vytvářet interaktivní a dynamické dokumenty PDF.

Tutoriály

TitulPopis
Přidat hypertextový odkaz do souboru PDFsnadno přidávejte interaktivní hypertextové odkazy do souboru PDF pomocí Aspose.PDF pro .NET.
Vytvořit odkaz na aplikaci v souboru PDFPomocí Aspose.PDF for .NET můžete snadno vytvářet odkazy na aplikace v souboru PDF.
Vytvořit odkaz na dokumentPomocí Aspose.PDF for .NET můžete snadno vytvářet odkazy na další dokumenty PDF.
Vytvořte místní hypertextový odkaz v souboru PDFSnadno vytvářejte místní hypertextové odkazy v souboru PDF pomocí Aspose.PDF for .NET.
Extrahujte odkazy do souboru PDFSnadno extrahujte odkazy v souboru PDF pomocí Aspose.PDF pro .NET.
Získejte cíle hypertextového odkazu v souboru PDFNaučte se extrahovat cíle hypertextových odkazů do souboru PDF pomocí Aspose.PDF for .NET.
Získejte text hypertextového odkazu v souboru PDFNaučte se extrahovat text hypertextového odkazu do souboru PDF pomocí Aspose.PDF for .NET.
Odebrat otevřenou akciNaučte se, jak odstranit akci otevření z PDF pomocí Aspose.PDF for .NET.
Nastavit odkaz na cíl v souboru PDFNaučte se, jak nastavit cílový odkaz v souboru PDF pomocí Aspose.PDF pro .NET.
Nastavit cílový odkaz v souboru PDFNaučte se, jak nastavit cílový odkaz v souboru PDF pomocí Aspose.PDF pro .NET.
Při prohlížení specifikujte stránkuNaučte se, jak určit stránku při prohlížení PDF pomocí Aspose.PDF for .NET.
Aktualizace odkazů v souboru PDFNaučte se, jak aktualizovat odkazy v souboru PDF pomocí Aspose.PDF pro .NET.
Aktualizujte barvu textu odkazu v souboru PDFNaučte se, jak aktualizovat barvu textu odkazů v souboru PDF pomocí Aspose.PDF pro .NET.