Programowanie za pomocą stempli i znaków wodnych

Samouczki „Programowanie za pomocą stempli i znaków wodnych” w Aspose.PDF dla .NET przeprowadzą Cię przez kolejne etapy dodawania stempli i znaków wodnych do dokumentów PDF. Dowiesz się, jak personalizować pieczątki, nakładać tekstowe i graficzne znaki wodne oraz zarządzać ich pozycją i wyglądem. Te samouczki pomogą Ci w łatwy i skuteczny sposób dodać warstwę zabezpieczeń i identyfikacji do plików PDF.

Poradniki

TytułOpis
Dodaj znacznik daty i godziny w pliku PDFDowiedz się, jak łatwo dodać znacznik daty i godziny do pliku PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Dodaj stempel obrazu w pliku PDFDowiedz się, jak łatwo dodać stempel obrazu do pliku PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Dodawanie różnych nagłówków w pliku PDFDowiedz się, jak łatwo dodawać różne nagłówki do każdej strony w pliku PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Dodaj stempel strony PDF do pliku PDFDowiedz się, jak łatwo dodać stempel strony PDF do pliku PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Dodaj stempel tekstowy w pliku PDFDowiedz się, jak łatwo dodać stempel tekstowy do pliku PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Liczenie artefaktów w pliku PDFDowiedz się, jak łatwo policzyć znaki wodne w pliku PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Zdefiniuj wyrównanie w pliku PDFDowiedz się, jak łatwo ustawić wyrównanie tekstu w pliku PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Wyodrębnij tekst z adnotacji na znaczkuDowiedz się, jak łatwo wyodrębnić tekst z adnotacji na znaczku w dokumentach PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Wypełnij tekst obrysu w pliku PDFDowiedz się, jak łatwo wypełnić i obrysować tekst w pliku PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Uzyskaj znak wodny z pliku PDFDowiedz się, jak wyodrębnić znaki wodne z pliku PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Obraz i numer strony w sekcji stopki nagłówkaDowiedz się, jak dodać obraz i numer strony w nagłówku i stopce dokumentu PDF za pomocą Aspose.
Obraz i numer strony w sekcji stopki nagłówka InlineDowiedz się, jak dodać obraz i numer strony w nagłówku i stopce za pomocą akapitów wbudowanych w Aspose.PDF dla .NET.
Obraz w stopceDowiedz się, jak dodać obraz w sekcji stopki dokumentu PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Obraz w nagłówkuDowiedz się, jak dodać obraz w sekcji nagłówka dokumentu PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Numer strony w stopce nagłówka za pomocą pływającego polaDowiedz się, jak dodać numer strony w nagłówku i stopce dokumentu PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Znaczki z numerem strony w pliku PDFDowiedz się, jak dodać znaczniki numerów stron do pliku PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Tabela w sekcji nagłówka i stopkiDowiedz się, jak dodać tabelę w sekcji nagłówka/stopki dokumentu PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Tekst w stopce pliku PDFDowiedz się, jak dodać tekst w stopce pliku PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.
Tekst w nagłówku pliku PDFDowiedz się, jak dodać tekst w nagłówku pliku PDF za pomocą Aspose.PDF dla .NET.